sobota 23 wrzesień 2017

WIDEOFILMOWANIE DSLR, FOTOGRAFIA

GNIEZNO, WRZEŚNIA, KONIN, POZNAŃ, PIŁA, BYSGOSZCZ, TORUŃ

MIXHD ZATRZYMUJEMY CHWILĘ

WIDEOFILMOWANIE DSLR

FOTOGRAFIA

POSTPRODUKCJA FILMOWA

MiXHD Mapa Dojazdu

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i kliknij przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

 

KLIKNIJ W LUBIE TO

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI O FIRMIE MIXHD NA FB

MARIUSZ

Śmiało możemy powiedzieć że w firmie jest naszą "ZŁOTĄ RĄCZKĄ". Do każdego kadru podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Sympatyczny zawsze uśmiechnięty i pełen dobrego humoru. W firmie jest osobą, która czuwa nad sprawnością sprzętu. Główny operator kranu kamerowego.

BARTEK

Montażysta, fotograf, główny operator DSLR . Sympatyczny z poczuciem humoru, ale straszy gaduła. W firmie odpowiedzialny za podpisanie i uzgodnienie warunków współpracy z klientem. Stawia na kreatywność i jakość wykonywanych usług. Właściciel firmy MiXHD

PATRYK

Możemy śmiało powiedzieć że dobrego humoru mu nie brakuje. Operator DSLR. W firmie odpowiada głównie za kadry z drugiego planu, bardzo często jedne z lepszych ujęć wykorzystywanych w postprodukcji. Oprócz ujęć z drugiej kamery odpowiada za kopię materiału podczas wesela. Śmiało możemy stwierdzić że jest to człowiek "backup" :)