OFERTA

Znajdą tutaj państwo informację o wszystkim czym się zajmujemy. 


 FOTOGRAFIA

 
Wspólnie z żoną również planowaliśmy dzień ślubu.  Nazywaliśmy go " NASZ WYJĄTKOWY DZIEŃ" dlatego wiemy co powinny przedstawiać fotografie. "WASZ DZIEŃ" to emocje, wzruszenia, piękna suknia, wystrój kościoła i sali, wymarzone auto do ślubu. Te wszystkie elementy są cudowne, ale również ulotne.  To od Was samych zależy czy zainwestujecie w wspomnienia. My możemy zapewnić że po wielu latach piękne zdjęcia pozwolą wrócić do tych chwili jakby "WASZ DZIEŃ" odbywał się wczoraj.  FILM 

Fotografie są ważne, ale nie zawsze mogą przekazać aspekty takie jak ruch , gest  a już na pewno nie dźwięk. Ten ostatni sprawia że słowa przysięgi słuchane po wielu latach wywołują ogromne emocje a każdy z nas wie jaka jest to wartość dodatnia z czasem. Film powinien być dynamiczny z pięknymi ujęciami, powinien pokazać piękno, które Was w "WASZYM DNIU" otaczało. Całość staramy się pokazać w materiale 30 - 90 min.
Dzięki temu że zamykamy usługi fotografii oraz filmu w jednej firmie możemy Państwa zapewnić że otrzymacie wszystko w spójnym stylu.   
 


Bardzo często zadajecie pytania czy posiadamy Drona. Odpowiedź jest prosta. TAK i jeśli jest to możliwe wykorzystujemy go w każdym zleceniu bez dodatkowych opłat.